eXtreme Arena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat

Go down 
3 posters
АвторПорака
Genius*




Posts : 50
Join date : 2009-04-20
Location : Skopje

Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat Empty
ПишувањеПредмет: Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat   Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat EmptyНед Апр 26, 2009 11:51 am

Ako do sea imas nekoe glupavo iskustbo napraime da ubies 4 i da te ubijat pisi tuka !!!!

prv pocnuvam jas :

Na dd2 igravme 12vs12 na skillarena serverot ako go znete , se pukav so 4 , 3 ubiv i smenav municija 4 go ubiv so deagle i na kraj me zbrcaa so noz scratch
Вратете се на почетокот Go down
DruNKEY MoNKEY




Posts : 28
Join date : 2009-04-21
Age : 29
Location : de_dust2 @ B

Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat   Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat EmptyНед Апр 26, 2009 1:44 pm

epa vaka igravme na extreme pro gaming knife arena 9vs9 i ja igravme 35hp_2 gi ubija moite i 2 od nivna taka da jas sam protiv 7 pa na gredata i napravif strafe jump pa nazad toa lazliviot i 2 skoknaa i se samoubija pa tie 5 gi zaklav so skrol jump duck finta Razz i nakraj da se napravam fraer bhop nazacki na greda posle 3 dat ae suicide pa go tresnav mausot so po 2 dena si kupiv nov poso mi se rasipa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.cs-extremearena.tk
Chimpanzee™




Posts : 9
Join date : 2009-04-26

Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat   Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat EmptyНед Апр 26, 2009 3:09 pm

Ednas na dd2 otidov sredina edno 8 dusi se pustile B,ja gi skinav site,bev Ct,ali oni plantiraa bomba i mi pukna bombata na 1 sekunda No Mad Nemav Defuse Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat   Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Dali se imate mn nervirano vo cs ako np. ubies 4 i te ubijat
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Dali i kolku e biten nickot vo CS?!
» Dali gi treskas mousot i testaturata koga te ubivaat!?
» Dali koga ke ve ubiat ja krsite tastaturata i mausoT?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
eXtreme Arena :: eXtremeArena Macedonia :: Gaming Zone Macedonia Generalno-
Отиди до: